czekamy na potwierdzenie kwoty zł

6 stycznia (wtorek)

 

17:00-20:00 | Galeria „Baszta”, ul. Okopowa 15
ŚMIECHOTERAPIA DLA OWSIAKA prowadzona przez Ewę Cichocką
 
8 stycznia (czwartek)

 

od 8:00 | Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Gdyńska 17
KIERMASZ CIAST
 
10:40-12:20 | Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, ul. Krasickiego 2
KONCERT TALENTÓW ZSO 7 dla uczniów i rodziców
 
9 stycznia (piątek)

 

7:30-15:00 | Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny 101, ul. Mroza 25
101 POMYSŁÓW NA POMOC – wystawa prac „stojedynkowych” uczniów i rodziców
 
od 8:00 | Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Gdyńska 17
KIERMASZ CIAST
 
9:45 | sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 3, ul. Kołobrzeska 13m
Konkurs szkolny DLA ORKIESTRY
 
9:45-16:00 | Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Barczewskiego 11a
Warsztaty plastyczne DZIECIĘCE SERDUSZKO – ozdoba z masy solnej za symboliczny grosik
 

10 stycznia (sobota)

 

12:00-16:00 | Gimnazjum nr 13, ul. Jeziołowicza 2
Festyn SERCEM Z LUDŹMI – występy, pokazy, konkursy, gry i zabawy, tańce, konkurencje sportowe na lodowisku, bal karnawałowy dla najmłodszych, przegląd mikroform artystycznych szkolnego Teatru

„Światło Cień” i kiermasz ciast
 
14:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa „Urania”, al. Piłsudskiego 44
Mecz piłki siatkowej INDYKPOL AZS OLSZTYN vs. ASSECO RESOVIA RZESZÓW
 
18:00 | Kortowo, Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe UWM, ul. Dybowskiego 11
STUDENCKI FINAŁ – występy, licytacje i zbiórki w najważniejszych punktach Kortowa
 
11 stycznia (niedziela)

 

od 8:00 | Kortowo, Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe UWM, ul. Dybowskiego 11
STUDENCKI FINAŁ – występy i zbiórki w najważniejszych punktach Kortowa

 

9:00-13:00 |  Izba Przyjęć Miejskiego Szpitala Zespolonego, ul. Niepodległości 44
20 x DLA SENIORÓW  – bezpłatne badania (EKG, echo serca, pomiar ciśnienia i badania laboratoryjne: cholesterol całkowity i glukoza) dla 20 pierwszych seniorów powyżej 70. roku życia
 
9:00-13:00 | Szkoła Podstawowa nr 30, ul. Pieczewska 10
DZIECI DZIECIOM I SENIOROM – występy, pokazy taneczne, taekwondo, spotkanie z tajemniczym rycerzem

i siatkarzami AZS, pomiar ciśnienia, poziomu cukru i tkanki tłuszczowej, szalona fotka w fotobudce

i degustacje wypieków piekarni Cymes
 

9:00-18:00 | Liga Obrony Kraju, ul. Westerplatte 1
OTWARTE ZAWODY STRZELECKIE z broni pneumatycznej

 

10:00 | hala Ośrodka Sportu i Rekreacji, ul. Głowackiego 27
TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO w kategoriach junior, open i 50+

 

10:00-11:00 | PlaySchool, ul. Dąbrowszczaków 4/6
SZYCIE SERDUSZEK
 
10:00-13:00 |Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych, ul. Bałtycka 37a
OTWARTE ZAJĘCIA WE WSPINANIU na sztucznej ściance dla każdego
 
10:00-14:00 | Przewozy Regionalne, Dworzec Główny, pl. Konstytucji 3 Maja 1
POCIĄG DO SERC – przejazd Elfem, drezyną, szkolenie „małego maszynisty” itp.
 
10:00-16:30 | Szkoła Podstawowa nr 15, ul. Kętrzyńskiego 10
GRAMY Z POMPĄ W SP 15 – występy uczniów, zabawy z fantami, pokaz tańca Capoeira, turniej sportowy, 5. Orkiestrowe Dyktando Ortograficzne, kiermasz książek, pchli targ, Wiejska Chata, Serduszkowa Kawiarenka, degustacja soków i pomiar cukru
 
10:00-17:00 | Warmińsko-Mazurski Cech Naturoterapeutów, ul. Prosta 38
PRZEZ NATURĘ DO ZDROWIA – zabiegi i konsultacje radiestetów, masażystów, fizjoterapeutów i innych naturoterapeutów
 
10:00-18:00 | Centrum Rekreacyjno-Sportowego „Ukiel” / Hala Widowisko-Sportowa „Urania”
/ ul. Jeziołowicza
Bezpłatne LODOWISKA za datek

 

10:00-18:00 | Wodne Centrum Rekreacyjno-Sportowe „Aquasfera Galeria Warmińska”,
al. Piłsudskiego 69b
ORKIESTROWA PROMOCJA CENOWA – po wrzuceniu datku do puszki druga godzina gratis

 

10:00-20:00 | Warmiolandia – Kraina Warmisia, ul. Lubelska 29g
WIELKIE GRANIE Z WARMISIEM – animacje dla dzieci i nie tylko
 
10:00-20:00 | Aura Centrum Olsztyna, al. Piłsudskiego 16
FOTOBUDKA z serduszkiem – seria zdjęć za datek

 

11:00 | Jezioro Długie
PRZEDPOŁUDNIOWY ORKIESTROWY BIEG MUNDUROWYCH
 
11:00-12:00 | Centrum Rekreacyjno-Sportowe „Ukiel", ul. Jeziorna
KĄPIEL MORSÓW oraz pokazy taneczne i ratownictwa medycznego
 
11:00-13:00 | Centrum Rekreacyjno-Sportowe „Ukiel", ul. Jeziorna
BEZPIECZNY LÓD – pokaz akcji ratunkowej i prezentacja sprzętu używanego przez olsztyńskie służby ratunkowe
 
11:00-13:00 | Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Moniuszki 10
JEDYNKA GRA Z WOŚP – koncert uczniów SP 1, kawiarenka i sklepik „za datek”
 
11:00-14:00 | Aura Centrum Olsztyna, al. Piłsudskiego 16
WOŚP w Aura Centrum Olsztyna – w atrium występy, pokazy kuglarskie i animacje dla dzieci, a przed biblioteką Abecadło, loteria fantowa MZPiTU
 
11:00-14:00 | Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania, ul. Artyleryjska 3f
LOTERIADA WSIiZ
 
11:00-17:00 | Wydział Nauk Humanistyczno-Społecznych w Olsztynie, WSP im. Janusza Korczaka

w Warszawie, ul. Sikorskiego 23
OD PRZEDSZKOLA DO AKADEMII – doświadczenia i warsztaty dla dzieci i dorosłych, konkursy, zabawy ruchowe, pokazy chodzenia na szczudłach, fryzjerstwa, makijażu i samochodów uczestniczących w Night Power, przejażdżki konne, koncerty Ani Brody, polowanie na fanty, fontanna czekoladowa, poczęstunki

i inne atrakcje
 
12:00-13:30 | Biblioteka Abecadło (Aura Centrum Olsztyna), al. Piłsudskiego 16
SERDUSZKOWY BAL – konkursy, zabawy, przedstawienie pt. „Czerwony Kapturek”, występ studentów Instytutu Muzyki UWM pt. „Kolędy i pastorałki”, stoisko wolontariuszy i pracowników MZPiTU
 
12:00-14:00 | Pływalnia Uniwersytecka, ul. Tuwima 9
SPACERY PODWODNE – zajęcia z podstaw nurkowania, ćwiczenia ze sprzętem nurkowym
 
12:00-15:00 | Galeria Rynek MOK ul. Stare Miasto 24/25
PROSTO Z SERCA – występy, malowanie twarzy, kącik małego artysty, loteria fantowa i poczęstunek
 
12:00-15:00 | Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych, ul. Paderewskiego 10
AKADEMIA KARATE – zajęcia sportowo-rekreacyjne dla dzieci i młodzieży
 
12:00-16:00 | Stare Miasto, róg ul. Staromiejskiej i św. Barbary
GOLDEN RETRIEVERY DZIECIOM – poznaj nas i nasze psy 
 
12:00-17:00 | Stare Miasto
…TO JAK, POMOŻECIE? – pokaz zabytkowych samochodów i motocykli, przejażdżki

 
12:00-20:00 | Galeria Warmińska, ul. Tuwima 26
SCENA WOŚP w Galerii Warmińskiej
Wystąpią: Sara Szymczak i MABS, Olsztyńska Grupa Smyczkowa ABSOLWENT z Miejskiego Ośrodka Kultury, Soul’s Sound, quizy i zabawy dla dzieci z Grupą Happy, Kendo Shodokan Olsztyn, Grupa Skrzypcowa SUZUKI, Orkiestra Wiolonczelowa i mali pianiści - uczniowie z Państwowej Szkoły Muzycznej

w Olsztynie oraz Powiatowej Szkoły Muzycznej w Dywitach, uczniowie Studia Gitary GOOSTAW, m.in.: Oliwia Mrozowicz, Mateusz Wodzicki i Julia Horba, Zespół Fletowy, Chór DeNovo, Teatr Form Niezależnych

– Korzunowicz z „Teatralną Wyczarowywanką”, Binge, TEB Edukacja, Kilometrowa Orkiestra Świątecznej Pomocy, a na zakończenie: Jafia – współtwórcy hymnu WOŚP
 
13:00-14:45 | Automobilklub Warmiński, ul. Nowowiejskiego 1
21. JAZDA Z MISTRZEM – przejazdy w roli pilota z najlepszymi kierowcami Warmii i Mazur

 

13:00-15:00 | basen Ośrodka Sportu i Rekreacji, ul. Głowackiego 27
Bezpłatna PŁYWALNIA za datek
 
13:00-18:00 | Galeria Warmińska, ul. Tuwima 26
KILOMETROWA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY – przebiegnij kilometr na bieżni, odbierz pieniądze

i wrzuć do puszki
 
14:00 |od Ratusza do ul. Kętrzyńskiego
IV Bieg POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ (rejestracja uczestników w Ratuszu od godz. 12:00)
 
14:00-18:00 | sala koncertowa Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia, ul. Kościuszki 39
DWA KONCERTY – wystąpią uczniowie Szkoły Muzycznej „Yamaha” i Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia

 

14:00-19:00 | Stare Miasto, plac przy Scenie Staromiejskiej
Kampania UNIWERSYTETU NOWOCZESNEGO OBYWATELA z zakresu zdrowia rodziny i jej bezpieczeństwa
 
15:00-18:00 | Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach, ul. Olsztyńska 28
POZYTYWNIE ZAKRĘCENI – Od przedszkola do Seniora – koncert amatorskich zespołów Gminy Dywity, kącik pluszaka, Orkiestrowa Kawiarenka
 
15:00-19:30 | Galeria Rynek MOK ul. Stare Miasto 24/25
ORKIESTRA W GALERII – pokaz filmów animowanych „Wstęga Warmińska”, czyli „Tryptyk znad Łyny” w reż. Adama Smoczyńskiego, zabawy i animacja teatralna dla dzieci, licytAkcje prac olsztyńskich artystów
 
15:00-21:30 | Scena WOŚP na Targu Rybnym
Koncerty grup: NARVANI, TRAFFIC JUNKY, PO GODZINACH, HITANO,
NAJLEPSZY PRZEKAZ W MIEŚCIE

 
17:00 | Wojewódzka Biblioteka Publiczna, ul. Stare Miasto 33
ŚPIEWANKI TURYSTYCZNE z udziałem publiczności
 
20:00 |  Targ Rybny i przy Galerii Warmińskiej 
ŚWIATEŁKO DO NIEBA